poster poster
Slogan

Vi i styrelsen…

 

.. och alla andra som jobbar på Sivans är vanliga studenter som jobbar ideellt för alla er andra. I styrelsen sitter 2 representanter från varje medlemsförening som ansvarar och ser till att allt är tipp topp på Sivans.

 

 


 

Bell Skoglund
Ordförande

Isabell Skoglund

SkåneS nation
Telefon: 073-806 02 88
ordf@sivans.com

 

 


Slabbe Svensson

Vice ordförande/ Portning

Anton Svensson

Västkustens Nation
Telefon: 076-896 42 02
vice@sivans.com

lostfound@sivans.com

portning@sivans.com

 



Matty Engblom
Ekonomi/Sponsor

Matilda Engblom

EHVS
Telefon: 073-626 05 56

ekonomi@sivans.com

sponsor@sivans.com

 

Katta Nyberg
Ekonomi/Event

Katarina Nyberg

EHVS
Telefon: 070-740 00 60
ekonomi@sivans.com

event@sivans.com

 

 


Jonas Nohlgren
Info/Webb/Marknadsföring/
Sponsor

Jonas Nohlgren

Smålands Nation
Telefon: 076-831 03 55
info@sivans.com

web@sivans.com

marknad@sivans.com

sponsor@sivans.com

 

 

Hamp Hartvigsson

Teknik/Event

Hampus Hartvigsson

Smålands Nation
Telefon: 070-478 84 10
teknik@sivans.com

event@sivans.com

 

 

Alex Norrgård
Bryggeri/Event

Alexander Norrgård

Västkustens Nation
Telefon: 070-940 11 52
bryggeri@sivans.com

event@sivans.com

 

Emmy Berglin
Kök/Bar

Emmy Berglin

SkåneS Nation
Telefon: 073-046 63 11
lokal@sivans.com

 



Viktor Lundin

DJ/Säkerhet

Viktor Lundin

Norrlands Nation

Telefon: 073-083 83 27
dj@sivans.com

lokal@sivans.com

 

Sebbe Månsson

Bokning/Trivsel

Sebastian Månsson

Norrlands Nation
Telefon: 073-407 78 66

bokning@sivans.com

trivsel@sivans.com


Ellen Johansson
Controller/Sekreterare

Ellen Johansson

ÖstGöta Nation
Telefon: 070-990 29 76
controller@sivans.com

 

Johan Olofsson

Lokal/Sprit/Supply

Johan Olofsson

ÖstGöta Nation
Telefon: 070-514 69 74
lokal@sivans.com

sprit@sivans.com