poster poster
Slogan

Vi i styrelsen…

 

.. och alla andra som jobbar på Sivans är vanliga studenter som jobbar ideellt för alla er andra. I styrelsen sitter 2 representanter från varje medlemsförening som ansvarar och ser till att allt är tipp topp på Sivans.

 

 


 

crisseejbakrund kopiera
Ordförande

Christina Arvidsson

Västkustens nation
Telefon: 073-409 53 83
ordf@sivans.com

 

 


evelinaejbakgrund kopiera

Vice ordförande/ Controller

Evelina Witoft

Smålands Nation
Telefon: 072-201 91 17
vice@sivans.com

lostfound@sivans.com

controller@sivans.com

 



jacobejbakgrund kopiera
Ekonomi/Event/Sponsor

Jacob Cronholm

EHVS
Telefon: 076-805 98 91
ekonomi@sivans.com

sponsor@sivans.com

noje@sivans.com

 

maxejbakgrund
Ekonomi/Event

Max Husell

EHVS
Telefon: 072-732 76 05
ekonomi@sivans.com

noje@sivans.com

 

 


jonas
Info/Webb/Marknadsföring

Jonas Nohlgren

Smålands Nation
Telefon: 076-831 03 55
info@sivans.com

web@sivans.com

marknad@sivans.com

 

 

 

nina

Bokning/Sprit

Nina Lundh

Norrlands Nation
Telefon: 076-126 19 82
bokning@sivans.com

sprit@sivans.com

 

 

anton
Bryggeri/Sponsor/Event

Anton Augustsson

Västkustens Nation
Telefon: 0708268277
bryggeri@sivans.com

sponsor@sivans.com

noje@sivans.com

 

isabell
Trivsel/Kök

Isabell Skoglund

SkåneS Nation
Telefon: 073-806 02 88
lokal@sivans.com

trivsel@sivans.com



viktor

DJ/Teknik

Viktor Lundin

Norrlands Nation

Telefon: 073-083 83 27
dj@sivans.com

teknik@sivans.com

 

hugo

Säkerhet/Supply

Hugo Hagberg

Östgöta Nation
Telefon: 073-821 04 38

lokal@sivans.com

 


JPejbakgrund kopiera
Portning/Bar

Jonathan Persson

Östgöta Nation
Telefon: 076-868 06 71
portning@sivans.com

 

johanejbakgrund kopiera

Lokal/Sekreterare

Johan Olofsson

SkåneS Nation
Telefon: 070-514 69 74
lokal@sivans.com